INSPEKCE NEMOVITOSTÍ

Nenechte se překvapit a zkontrolujte technický stav své nemovitosti. V Severní Americe se 98 % transakcí neobejde bez prověření nemovitosti, která je předmětem prodeje. Ve Velké Británii bez ní neproběhne dokonce vůbec žádný obchod.

 

Proč je inspekce nemovitostí tak potřebná a důležitá?

Málokterý kupující je natolik odborně zdatný a zkušeným, aby sám spolehlivě odhalil nebezpečné vady a nedostatky nemovitosti. Navíc se jako zájemci o koupi na prohlídkách zaměřujete na mnoho jiných věcí, takže pomoc další osoby, která není ve věci citově angažovaná, je vždy ku prospěchu. Inspekce vám pomůže vyhnout se špatné nebo problematické koupi, nebo vás připraví na to, kolik budete muset do nemovitosti po koupi ještě investovat. Rovněž je možné využít výsledky nálezu jako odborné argumenty pro jednání o snížení ceny (to zejména u starších nemovitostí) a pro odstranění vad ještě před prodejem (hlavně u novostaveb).

 

Home Experts

Spolupracujeme s vysoce kvalifikovanými inspektory nemovitostí, úspěšně působícími již v devíti zemích. Společnost A Buyers´s Choice Home  Inspection (ABCHI) je jedničkou v Kanadě a v dalších vyspělých zemích má rovněž významnou úlohu při tom, aby transakce probíhaly transparentně a kupující věděl, co ve skutečnosti kupuje.

 

Služby inspektora nemovitostí jsou v určité fázi kupování nemovitosti nezbytné a poskytujeme je buď v rámci našich služeb, nebo se můžete obrátit na našeho partnera v Čechách

 


Home experts

Prověření a kontrola nemovitosti.

 

Expert na prověření nemovitosti kontroluje:

 

  • Konstrukci domu
  • Střechu
  • Pozemek a oplocení
  • Rozvody vody
  • Interiér
  • Elektroinstalaci
  • Kanalizaci
  • Technické vybavení
  • Energetické zdroje
  • Dalších 200 detailních položek

Závažnost dopadů vad je obvykle v následujícím pořadí oblastí:

1. Statika

2, Hydroizolace

3. Střecha a konstrukce

4. Elektroinstalace, další sítě

5. Akustika-průzvučnostDalší: Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), PENB/Energetický štítek

Od roku 2013 musí mít každá nemovitost určena k prodeji svůj energetický štítek. Společnost ABCHI Home Experts vytvořila díky svým certifikovaným expertům nemovitostí velmi rozsáhlou celorepublikovou síť a PENB je schopna vystavit do 10 pracovních dní od návštěvy experta.

PENB/Energetický štítek

PENB neboli Průkaz energetické náročnosti budovy je na našem území spíše znám pod pojmem Energetický štítek. Rozdíl mezi těmito produkty je především v tom, že štítek dokládá pouze kvalitu konstrukcí obálky budovy, kdežto PENB počítá celkovou spotřebu roční spotřebu energií budovy.

 

Prověření nemovitosti kvalifikovaným inspektorem je důležitou součástí služeb kupujícímu

 

 

Napište nám

Váš požadavek, dotaz, připomínku, nebo si napište o další informace o možné pomoci

Hledat

Na těchto poradenských stránkách se dozvíte mnoho užitečných informací, ovšem nutně více či méně obecných. Pro konkrétní  a úspěšné uplatnění pro Váš jedinečný případ použijte odbornou pomoc a další podporu realitnilupa.cz

Kontaktní formulař

pro Váš požadavek, dotaz, nebo si napište o další informace o možné pomoci

lupa lupa pic logo lupa zalozka lupa